اخبارساحلی

مسابقات والیبال ساحلی زیر ۲۰ سال کشور

عزیمت نمایندگان زیر ۲۰ سال ساحلی استان بوشهر به مشهد مقدس

به گزارش روابط عمومی هیئت والیبال استان بوشهر، تیم قائم کنگان متشکل از علیرضا کریمی، مهدی خسروی فرد با مربیگری رضا یزدان پرست از فرودگاه عسلویه و تیم بتن آماده لیان متشکل از آرین بحریه، سبحان عرفان با مربیگری رضا بحریه و مسعود کامکاری بعنوان سرپرست تیم از فرودگاه بوشهر با استقبال رئیس و دبیر هیئت استان راهی مشهد مقدس شدند.
این مسابقات از روز جمعه ۳۰ مهرماه آغاز می گردد.
آرزوی موفقیت برای هر دو نماینده شایسته استان بوشهر را در این مسابقات داریم.


نتایج روز اول نمایندگان استان بوشهر در مسابقات زیر ۲۰ سال قهرمانی کشور
قائم کنگان ۰ – قم ۲
قائم کنگان ۲ – سمنان ۱
بتن آماده لیان ۰ – تهران الف ۲


صعود مقتدرانه تیم قائم کنگان به مرحله یک هشتم نهایی مسابقات والیبال ساحلی زیر ۲۰سال کشور

در جریان رقابتهای والیبال ساحلی زیر ۲۰سال کشور به میزبانی مشهد مقدس نماینده بوشهر تیم قائم کنگان (علیرضا کریمی – مهدی خسروی فر) توانست با نتیجه ۲ بر صفر بر تیم قدرتمند تهران غلبه کند و به مرحله یک هشتم نهایی راه یابد.
دیگر نماینده بوشهر تیم بتن آماده لیان (آرین بحریه – سبحان عرفان) در مرحله یک شانزدهم نهایی نتوانست تیم خراسان شمالی را از پیش رو بر دارد و از دور رقابتها حدف شد.


مقام پنجم حاصل تلاش نماینده بوشهر در سرمای سوزان مشهد

به گزارش روابط عمومی هیات والیبال استان بوشهر؛ نماینده استان بوشهر تیم قائم کنگان (علیرضا کریمی – مهدی خسروی فر) با مربیگری رضا یزدان پرست در ابتدا با ارائه یک بازی هوشمندانه و مقتدر تیم خوب یزد را از پیش رو برداشت و به مرحله یک چهارم نهایی راه یافت.
اما در ادامه رقابتها به سد قدرتمند تهران الف برخورد کرد و با قبول شکست مقابل این تیم از راهیابی به مرحله نیمه نهایی رقابتها باز ماند و به مقام پنجم مسابقات بسنده کرد.


مقالات مرتبط

دکمه بازگشت به بالا