اخبار

آکادمی تخصصی هیات والیبال استان بوشهر راه‌اندازی شد

رئیس هیات والیبال استان بوشهر گفت: آکادمی تخصصی این هیات با هدف تقویت والیبال استان بوشهر در سطح پایه راه‌اندازی شد.
به گزارش روابط عمومی هیات والیبال استان بوشهر، حسن بازدرهوا روز دوشنبه در این ارتباط افزود: این آکادمی با هدف ارائه آموزش مدرن، صحیح، اصولی و علمی به والیبالیستان متقاضی و بویژه نوآموزان راه‌اندازی شده است.
وی بیان کرد: فعالیت این آکادمی گامی ارزشمند در جهت پرورش و ساختن افراد مستعد این رشته، تقویت تیم‌های رده‌های سنی پایه و همچنین تزریق بازیکنان با کیفیت به تیم‌های استانی است.
بازدرهوا اظهار داشت: استفاده از پزشک‌ تغذیه، روان‌شناسی، استفاده از مربیان تیم‌های ملی و همچنین بدن‌سازی تخصصی والیبال از جمله موارد لحاظ شده برای فعالیت آکادمی تخصصی والیبال استان بوشهر است.
وی گفت: با توجه به وجود مربیان مجرب جوان و پیشکسوتانی ارزنده در رشته والیبال از ظرفیت آنها نیز برای ارتقاء سطح والیبالیست‌های هم استانی بهره‌گیری خواهد شد.
بازدرهوا اظهار داشت: با توجه به فرارسیدن فصل تابستان و تعطیلی دانش‌آموزان پذیرش آنها برای آموزش در آکادمی از طریق هیات والیبال استان بوشهر انجام خواهد شد.
وی گفت: بوشهر استانی مستعد در رشته والیبال است که با وجود فعالیت آکادمی زمینه شکوفایی بیشتر استعدادها نیز فراهم خواهد شد.
بازدرهوا اظهار کرد: با رسیدن والیبال ساحلی استان به رتبه نخست کشور بدون شک با پیش بینی افق لازم امکان تبدیل بوشهر به قطب والیبال سالنی کشور نیز وجود دارد که تحقق این مهم نیازمند تمامی فعالان والیبال استان و بویژه مربیان نسلِ جوان در کنارِ پیشکسوتان است.

مقالات مرتبط

دکمه بازگشت به بالا