اخباربانوانتصاویر

ازچهار پیشکسوت والیبال به نمایندگی پیشکسوتان استان بوشهر طی مراسمی در دفتر هیئت والیبال  تجلیل به عمل آمد

به مناسبت هفته تربیت بدنی در اقدامی باحضور رئیس هیات و اعضای هیات رئیسه هیات والیبال استان بوشهر، ازچهار پیشکسوت والیبال به نمایندگی پیشکسوتان استان بوشهر طی مراسمی در دفتر هیئت والیبال  تجلیل به عمل آمد.
به گزارش روابط عمومی هیات والیبال استان بوشهر: حسن بازدرهوا رئیس هیئت‌ والیبال استان بوشهر در این مراسم طی سخنانی اظهار کرد: والیبال استان، امروز به خود افتخار می‌کند که پیشکسوتانی را در خود دارد که سابقه تجارب وافر و افتخار در مسابقات مختلف را دارد و مایه سربلندی و عزت جامعه ورزش ما محسوب می‌شوند.
حسن بازدرهوا افزود:با عذرخواهی از کلیه پیشکسوتان بخاطر رعایت پروتکل های بهداشتی وتضمین سلامتی عزیران نتوانستیم درخدمت کلیه پیشکسوتان گرامی باشیم. این هیئت سعی بر آن داردکه با برگزاری چنین مراسماتی در طول سال از  کلیه پیشکسوتان  هم استانی که عمر خود را برای رشد و توسعه در اختیار ورزش والیبال  استان  گذاشتند، تجلیل به جا آورد.
در این نشست از پیشکسوتان ارجمند استان آقای نادر حاوی زاده چهره سرشناس در والیبال استان بازیکن برجسته سالهای گذشته، مربی خوب و بااخلاق، آقای مهدی شفیعی از بازیکن پیشین و با اخلاق و مدیر موفق و دو بانوی مهربان و دلسوز که عمر خود را در امر بازیکنی، مربیگری و داوری با افتخار صرف آموزش جوانان کردند، خانم روح انگیز رزاز مربی با سابقه و خانم زهرا انصاری داور با تجربه تجلیل بعمل آمد.

مقالات مرتبط

دکمه بازگشت به بالا