منوی دسته بندی

اطلاعیه کمیته ساحلی فدراسیون والیبال ج.ا.ایران در خصوص لیگ برتر ساحلی

عدم برگزاری مراسمات و مسابقات ورزشی و بسته شدن راه های ارتباطی تا پایان این هفته، مسابقات والیبال ساحلی شهرستان عسلویه

با عرض سلام و وقت بخیر؛

احتراما با توجه به تماس هاس مکرر مسئولین هیات های استانی و کمیته های ساحلی استان ها و مسئولین باشگاه ها در خصوص نحوه برگزاری لیگ برتر والیبال ساحلی و مدت زمان برگزاری آن به استحضار میرساند کمیته ساحلی در نظر دارد این مسابقات را به صورت ذیل برگزار نماید.

باشگاه‌ها جهت شرکت در مسابقات از تاریخ ۹۹/۹/۱۰ لغایت ۹۹/۱۰/۳ فرصت دارند نسبت به ثبت‌نام باشگاه خود در لینک ذیل اقدام نمایند و کد دسترسی جهت ثبت قرارداد اعضای تیم خود را دریافت کنند.
https://b2n.ir/vbclubs

مسابقات به شکل لیگ ملت های والبیال VNL در ۱۰ هفته به صورت رفت و برگشت برگزار خواهد شد.
تیم ها جهت پیروزی در هر مسابقه باید ۲ برد از ۳ بازی مقابل حریف خود را به ثبت برسانند. تیمی که به ۲ برد دست پیدا کند در جدول پیروزی به نامش ثبت میگردد.
سپس تیم های اول تا هشتم همانند لیگ برتر سالنی به رقابت های پلی آف صعود خواهند کرد.

زمان شروع مسابقات متعاقبا اعلام خواهد شد.

لازم به ذکر است برنامه پیشنهادی فوق بر اساس حضور ۱۶ تیم برنامه ریزی گردیده و پس از پایان مهلت ثبت نام و نهایی شدن تعداد تیم ها نسخه نهایی به استان ها ابلاغ خواهد گردید.

ضمناً باتوجه به تماس برخی از باشگاه‌ها، مربیان و بازیکنان در خصوص شرایط برگزاری لیگ‌برتر والیبال ساحلی، نکات ذیل لازم به ذکر است:

۱-باشگاه‌ها با بازیکنانی که هیچگونه قراردادی با سالنی و یا ساحلی اگر نداشته باشند و بازیکن آزاد باشند میتوانند قرارداد منعقد کنند. (اگر بازیکنی در هرکدام از لیگ‌های برتر، دسته یک و دسته دو با باشگاه های سالنی قرارداد داشته باشد نمیتواند در لیگ‌برتر ساحلی به کار گرفته شود.)

۲-حداقل مبلغ قرارداد که باید در قرارداد قید شود باتوجه به مدت زمان برگزاری لیگ‌برتر به ازای هرماه، حداقل دستمزد اعلامی از طرف وزارت کار می‌باشد.

همچنین یاد آوری میکنیم با توجه به تدوین آئین‌نامه کمیته ساحلی و ارسال ان برای تصویب هیئت رئیسه محترم والیبال به محض تصویب این آئین‌نامه کلیه تیم‌ها موظفند خود را ( بازیکنان،مربیان،و باشگاه) با قوانین مصوب تطبیق دهند.

در ضمن دستورالعمل اولیه جهت مطالعه و ثبت نام در لیگ برتر نیز در گروه درج شده که باید مورد توجه قرار گیرد.

yousef

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *