اخبار

۳۰ نوجوان بوشهری برای حضور در تیم ملی استعدیابی شدند

با حضور سرمربی تیم ملی

۳۰ نوجوان بوشهری برای حضور در تیم ملی استعدیابی شدند

بوشهر-ایرنا- رئیس هیات والیبال استان بوشهر گفت: با همکاری کمیته استعدادیابی این هیات ۳۰ نوجوان بوشهری با حضور محمد وکیلی در طرح استعدادیابی ویژه انتخاب تیم ملی نوجوانان در سال ۱۴۰۱ برگزار شد.

حسن بازدرهوا روز شنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: در قالب این طرح یک روزه نوجوانان هم استانی در قالب ۲ گروه ۱۵ نفره مورد استعدادیابی قرار گرفتند تا نفرهای شایسته به اردوی آمادگی تیم ملی دعوت شوند.
وی بیان کرد: برگزاری طرح استعدادیابی از والیبالیست‎های نوجوان بوشهری با حضور سرمربی تیم ملی فرصت ارزشمندی بود تا نوجوانان بدانند در صورتی که بتوانند با انگیزه و توان لازم کار کنند در بالاترین سطح و حتی از سوی سرمربی تیم ملی دیده خواهند شد.
بازدرهوا اظهار داشت: در طرح استعدادیابی همان طور که سرمربی تیم ملی والیبال نوجوانان به این موضوع اشرافیت داشتند استان در رشته والیبال سالنی درگیر یک سری عقب افتادگی از سالیان متمادی است که این کار و تلاش بیشتر در حوزه والیبال را ضرورت بخشیده است.
وی ادامه داد: در این زمینه با توجه به راه‌اندازی آکادمی تخصصی والیبال استان بوشهر شرایط خوبی فراهم شده تا استان بوشهر بار دیگر بتواند جایگاه خود را در والیبال سالنی کشور بازیابد.
بازدرهوا اظهار داشت: استان بوشهر در مقطعی بخوبی در عرصه والیبال سالنی ظاهر شد به نحوی که توانست مجوز حضور در لیگ برتر نیز دریافت کند اما به دلایلی امتیاز استان از دست رفت و استفاده مطلوبی از آن نشد.
وی افزود: در حاشیه طرح استعدادیابی از والیبالیست‎های نوجوان هم استانی شرایطی فراهم شد تا مربیان آکادمی تخصصی هیات والیبال استان بتوانند در گفت و گو با سرمربی تیم ملی تجربه اندوزی لازم را داشته باشند.
در این طرح از نزدیک موسی کشتکار معاون ورزشی اداره کل ورزش و جوانان استان بوشهر بازدید بعمل آورد.

مقالات مرتبط

دکمه بازگشت به بالا