اخبارساحلی

مسابقات والیبال ساحلی زیر ۲۲ سال کشور

مسابقات والیبال ساحلی زیر ۲۲سال کشوری به میزبانی مشهد مقدس از فردا با حضور دو نماینده از استان بوشهر – قائم کنگان (کریمی – خسروی فر)، سپاهان باتری بوشهر (فروغی راد – پیرزاده اهوازی ) – آغاز می شود.
مراسم قرعه کشی این دوره از مسابقات ساعت ۲۰ برگزار می گردد.
با توجه به رنکیگ بالای استان بوشهر در کشور و جایگاه دومی که دارد تیم قائم کنگان بعنوان سرگروه گروه سوم این مسابقات در جدول گروه بندی قرار می گیرد.


عزیمت آخرین نماینده استان به مسابقات زیر ۲۲ سال قهرمانی کشور در مشهد مقدس

به گزارش روابط عمومی هیئت والیبال استان بوشهر؛ تیم سپاهان باتری بوشهر متشکل از امیر حسین فروغی راد و علیرضا پیرزاده اهوازی و علی بهروزی از فرودگاه بین المللی شیراز راهی مشهد مقدس شدند.
دیگر نماینده استان تیم قائم کنگان (کریمی، خسروی فر و یزدان پرست) می باشد که در مسابقات زیر ۲۰ سال توانستند مقام پنجم را کسب کنند.


یک برد و یک باخت سهم بوشهری ها در اولین روز رقابتهای والیبال ساحلی زیر ۲۲ سال
نماینده استان بوشهر تیم قائم کنگان(کریمی،خسروی فر)در اولین دیدار خود در جریان رقابتهای والیبال ساحلی زیر ۲۲ سال کشور در مقابل تیم مرکزی با یک بازی خوب و هوشمندانه با اقتدار حریف خود را از پیش رو برداشت و بعنوان سرگروه به مرحله بعد صعود کرد.
دیگر نماینده استان بوشهر تیم سپاهان باتری (فروغی، پیرزاده اهوازی) در نبردی سخت نتوانست بر تیم خراسان رضوی میزبان مسابقات غلبه کند و بعنوان تیم دوم به شانس مجدد می رود.


صعود سپاهان باتری بوشهر به مرحله یک هشتم نهایی رقابت های والیبال ساحلی زیر ۲۲ سال کشور
تیم زیر ۲۲ سال سپاهان باتری بوشهر در بازی فرصت مجدد خود توانست با پیروزی ۲ بر ۱ مقابل خوزستان به مرحله یک هشتم نهایی راه پیدا کند.


جدال تیم های هم استانی در مرحله یک هشتم نهایی رقابت های والیبال ساحلی زیر ۲۲ سال کشور
از مرحله یک هشتم نهایی رقابت های ساحلی زیر۲۲ سال قهرمانی کشور، تیم های قائم کنگان بوشهر (کریمی، خسروی فر) و سپاهان باتری بوشهر (فروغی، پیرزاده اهوازی) به مصاف یکدیگر می روند.
جدال بسیار نفس گیر و حساس بین تیم های هم استانی بوشهر فردا سه شنبه ساعت ۸:۳۰ صبح برگزار می گردد.


تیم قائم کنگان برنده ماراتن هم استانیها شد .

در جریان رقابتهای والیبال ساحلی زیر ۲۲ سال کشور در مشهد مقدس با توجه به قرعه، دو تیم بوشهری قائم کنگان و سپاهان باتری در مرحله یک هشتم نهایی این مسابقات به مصاف هم رفتن و در یک بازی زیبا و نفس گیر در نهایت تیم قائم کنگان (کریمی، خسروی فر) توانست با نتیجه ۲ بر ۱ تیم سپاهان باتری (فروغی راد، پیرزاده اهوازی) را شکست دهد تا تنها نماینده بوشهر در ادامه رقابتها باقی بماند.
قائم کنگان در مرحله یک چهارم نهایی به مصاف خراسان شمالی می رود.


مقام پنجمی دیگری برای تنها نماینده باقیمانده بوشهر در مسابقات والیبال ساحلی زیر ۲۲ سال کشور

تیم قائم کنگان در مرحله یک چهارم نهایی به مصاف تیم میزبان خراسان شمالی رفت و در یک بازی نزدیک و حساس نتیجه را ۲ بر ۱ واگذار کرد و از رسیدن به نیمه نهایی این رقابتها باز ماند و مقام پنجم این دوره از مسابقات را کسب کرد.


مقالات مرتبط

دکمه بازگشت به بالا